SON DAKİKA

0242 572 16 56         

Bugün: 22.01.2020

Buluşmalar devam ediyor

Buluşmalar devam ediyor
Gazipaşa Müftülüğü'nün sabah namazı buluşmaları devam ediyor. Beyobası Mahallesi Akalan Camii’nin ardından hafta sonu da Kahyalar Mahallesi Saniye Güven Camii’nde Sabah Namazı buluşmasını gerçekleştirdi.09.02.2016 10:06
Programa İlçe Müftüsü Nazif Fethi YALÇINKAYA olmak üzere bölge İmamları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Sabah namazının Cemaatle kılınmasının ardından tövbe-istiğfar ve dualar edilip ardından toplu olarak salavat ve tesbihatların yanı sıra ilahi ve kasideler okundu.Çarşı Camii Müezzin Kayyımı Mesut Baylak’ın Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Müftü YALÇINKAYA'nın dua etmesiyle program sona erdi.Programın bitiminde Camiyi dolduran cemaate çorba ikramı yapıldı.
Etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan İlçe Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya “Farklı Camilerimizde sabah namazı buluşmalarımız devam ediyor. Bu buluşmalarda hem cemaatimizle birlikte sabah namazımızı kılıyoruz hem de hep birlikte dualar edip ardından kahvaltımızı yapıyoruz.Bu kez de Sabah namazı buluşmamızı Kahyalar Mahallesi Saniye Güven Camii’nde gerçekleştirdik.
Müftülüğümüz olarak bu programı organize eden Kahyalar Mahallesi Saniye Güven Camii İmam Hatibi Hamza Saltabaş’a, hizmet eden görevlilerimize, hayırsever vatandaşlarımıza ve programa katılan tüm Cemaatimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Bir sonraki buluşmamız inşallah 21 Şubat Pazar Günü İstiklal Mahallesi Camiinde olacak.Programa Tüm vatandaşlarımızı şimdiden davet ediyorum.” dedi.

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir